Про проєкт

Сьогодні на території України триває російсько – Українська війна. Нерівна війна, страшна війна, нещадна війна, вбивча війна, мовчазна війна. Війна, де Український народ силою свого духу протистоїть імперії жорстокості, імперії вбивць та зла.

На жаль, на війні не обходиться без безкінечних потоків сліз. Сліз матерів, дружин, та маленьких дітей-янголят, які вже більше сотні сьогодні спостерігають за нами з небес. Ми не побачимо більше їхніх посмішок, криків «дай», «це моє», ми не побачимо більше цих ніжних ранкових посмішок.

Проте, є ще й ті дітки, які сьогодні тихо плачуть десь в куточку підземки, чи біля розвалин, чи ще гірше – під завалами після бомбардування, чекаючи що все таки мама вийде з будинку якого вже нема в Маріуполі, і проснеться  татусь який лежить біля будинку в Харкові.

Є й ті, яких сьогодні війна залишила без минулого та майбутнього, заставила покинути рідні міста, залишаючи їхні серця битися на самоті зі своїми проблемами. Кількість біженців, які вимушені були виїхати з України через повномасштабне вторгнення росії, наближається до 4 мільйонів. Ще 6,5 млн. було переміщено всередині країни. При цьому 13 млн. – “застрягли” в зонах бойових дій і не можуть виїхати

Ми не можемо сьогодні стояти осторонь.

Ми не можемо бути байдужими.

Ми живі, отож будемо діяти!

Таким чином, хочемо щоб в нашого народу, та й цілого світу загалом, було майбутнє, яке сьогодні під загрозою.

Для підтримки дітей які залишилися в складних життєвих обставинах у зв’язку з російсько – Українською війною, ми започатковуємо благодійний аукціон «ABBA – від серця до серця», де кошти з продажу картин через аукціон будуть спрямовані на допомогу дітям с постраждалих територій України.

Картини, які сьогодні пропонуються для аукціону, це роботи дітей проєкту «Для Бога я створю найкраще | Best for God» з усієї України. Картини з Харкова, Маріуполя, Чернігова, Одеси, Івано-Франківська. Картини, намальовані ще до початку цієї страшної війни, мальовані ще в мирній Україні, де ніщо не віщувало біди. Зараз маємо надію, що ці творчі здобутки наших українських дітей допоможуть дітям, які так потребують цієї допомоги. А всім добре відомо, що добрі справи, людські справи просто не можуть залишатись без винагороди з небес.

Сподіваємося на відкритість ваших чуйних сердець.

Благослови Господи Україну! Слава Україні!

Догори